המחלקות שלנו לשירותך - מכתב היד ועד המכירות

אבחון
ובדיקת פוטנציאל

יש לכם חלום, לנו יש ניסיון. במפגש הראשון בינינו נעבור על הרעיונות הכתובים, על החומרים שלכם אותם אתם רוצים ושואפים להוציא לאור, ניתן לכם הערכה מקצועית מיידית לקראת התהליך וכדאיות ההוצאה מבחינה כלכלית וערכית.

הקלדה

אתם מחזיקים צרור דפים עם כתב יד היקר ביותר עבורכם, הצעד הראשון הוא להפוך את הטקסט לקובץ מוקלד שישמור על החומר היקר שלכם. כבר בשלב הזה חשוב מאוד שהעבודה תיעשה ע"י קלדנים מקצועיים, מומחים ובעלי ניסיון בהבנת כתבי יד, בעלי גישה והבנה לרוח התוכן. כל זה חוסך עבורכם זמן רב, כסף וכאבי ראש מיותרים. הטקסט מגיע לעריכה נקי משגיאות ומוכן להמשך העבודה.

סריקה והמרה

אם בעבר הוצאה מחודשת של ספר ישן הייתה עבודה קשה ומפרכת הרי שהיום הדרך התקצרה משמעותית עם המצאת תוכנת ה – OCR סריקת והמרה לטקסט. בעבר היו לתוכניות אלו הרבה באגים ואחוזי הטעויות היו גבוהים מאוד. בעמודי שש הצלחנו לייצר נוסחה בהמרה המגיעה לדיוק מירבי של 99%, וסיום העבודה בתוך 3 ימי עסקים בלבד. יש לכם ספר ישן שברצונכם לחדש? השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

בנוסף - במקרים רבים, בעיקר בספרי ביוגרפיה והיסטוריה, נעשה שימוש רב בחומר תיעודי הכולל תמונות ומסמכים. חשוב מאוד כבר בשלב הראשוני לבצע סריקה והמרה של החומרים לקבצים גרפיים באיכות הגבוהה ביותר, גם כדי לשמור על החומר התיעודי וגם כדי שנוכל לשלב אותו בצורה הטובה ביותר בהדפסה. לשם כך נדרשת הבנה והיכרות עם מגוון סוגי הקבצים והתאמה מקצועית לסוג החומר התיעודי. המומחים שלנו ילוו אתכם ויבצעו עבורכם את העבודה ברמה איכותית כדי שנוכל לשלב הכל בשלבי עיצוב ועימוד הספר.

עריכה לשונית
וספרותית

כשם שבמקצוע הרפואה מלבד רופא כללי, ישנן תת התמחויות בתחומים שונים, כך גם בעריכת ספרים. הספרות התורנית נחלקת לתת קטגוריות מגוונות, כמו ספרי הלכה, שו"ת, על התורה, על הש"ס, חסידות, עיון, דרש ואגדה, סיפורי צדיקים ועוד...
אנחנו ב'עמודי שש' מאמינים כי לכל ספר נדרשת התאמת עורך המתמחה בז'אנר המיוחד הזה, עורך ה"מונח" בעניינים אלו ויכול לתת את הסיוע בעריכה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כך אנו עובדים וב"ה – התוצאות מדברות בעד עצמן.

הגהה
ועריכת תוכן

בסיום שלב ההקלדה והעריכה הספרותית, נשלח החומר הכתוב להגהה מקצועית ועריכת תוכן לשונית, זהו למעשה שלב נוסף בדרך להדפסת החומר בצורה בהירה, מוגהת לשונית וללא כל טעות הקלדה, נעימה לקריאה ועיון.

הסטודיו
לעימוד

הסטודיו לעימוד הוא בעצם העוגן המרכזי בפעילותה המקצועית של הוצאת 'עמודי שש'. מכאן הכל התחיל, זהו בעצם הבסיס המקצועי ברמה הגבוהה ביותר שגרם למאות רבות של ספרים מכל רחבי העולם היהודי בקצוות תבל לעבור דרכנו, עד שהגענו לניסיון רב השנים בהוצאת ספרים מהחל ועד כלה. ההתמחות הגבוהה שלנו בכל תחומי העימוד: ספרי קודש, רב טקסט, פירושי תורה, וורטים משולבים באגדה ומעשיות, סיפורי צדיקים, ספרי זכרונות והנצחה, ספרי ביוגרפיה, חוברות לימוד ועוד ועוד...
בנוסף: במהלך השנים יצרנו מאגר יהודי מקורי מוגה ומנוקד של מאות קבצי טקסט להדפסה עבור אירועים וכדו' חומשים, סידורים, משניות, זוהר, ספרי חסידות, ספרי הלכה, ספרי מוסר ועוד, המשולבים במזכרות ובספרים, במחירים נוחים ומיוחדים.

עיצוב
כריכה

מעבר לתוכן, מראה הכריכה הוא החשוב ביותר בהוצאת ספר, כשהוא משקף למעשה את תכנו של הספר בצורה המשכנעת ביותר. אנחנו ב'עמודי שש' יוצרים עבורכם כריכות ספרים מרהיבות, כאשר כל כריכה עוברת תהליכי חשיבה ויצירה אמנותיים.
אז מה אנחנו בעצם יודעים לעשות הכי טוב בכריכות? עיצוב אמנותי מרהיב, שילובי סקאי, עור, PU, למינציה מבריקה/מט, הטבעות זהב, כסף, הבלטה, פויל, לכה סלקטיבית UV, ייצור גלופות ושטנצים מיוחדים ועוד...
בנוסף: אנחנו נייצר עבורכם במקביל לעיצוב הכריכה, גם הדמיות, שערים פנימיים, מסגרות הנצחות, עטיפות ייחודיות, פורזץ, וכן - פרסום מקצועי לספר.
רוצים לראות יותר? כנסו לארון הספרים שלנו המציג מגוון יצירות דפוס ייחודיות ומושקעות.

הדפסה
וכריכייה

לא סתם, סופרים רבים מגדירים את הוצאת הספר כרגע לידה של ילד חדש. רגעי ההדפסה הם המרגשים ביותר בתהליך, ריח הדפוס משכר ומעביר תחושה של שלימות ביצירה. אנחנו נהיה שם איתך כדי לוודא שכל פרט נעשה בדיוק לפי הדרישות הקפדניות ביותר, ברמת הדפוס הגבוהה ביותר החל משלב יצירת הגלופות ועד לסיום עבודות הכריכייה.

הפקות
דפוס

חושבים על הדפסת ספרי קודש, הדפסת ספרים מיצירה אישית פרי עטכם? אנחנו ב'עמודי שש' מומחים בהפקות דפוס שונות, כל סוגי הספרים והחוברות, ספרי קודש וחול, ספרי זכרונות והנצחה, ביוגרפיה, ויצירות דפוס בהפקות מיוחדות.
המהירות והזריזות שלנו מתבצעים תוך מתן דגש חזק על האיכות הגבוהה.
גם אם לא עשיתם את עבודת העימוד או את כל תהליך הכתיבה, ההגהה והעימוד דרכנו, גם אם אתם מגיעים עם קובץ ספרים מוכן לדפוס, 'עמודי שש' מפיקים עבורכם דפוס ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כל סוגי ההדפסות, כל סוגי הספרים לדפוס, מכל שלב שתרצו – אנחנו ניתן לכם שירות אישי וליווי צמוד עד לקבלת הספרים המודפסים ברמה הגבוהה ביותר.

הפצה

הספר מודפס לאחר הליך מקצועי ומרגש – כעת כל שנותר הוא לתת את הצ'אנס, ההזדמנות ולצפות לסייעתא דשמיא כדי להביא אתכם לפסגת ההצלחה. צוות ההפצה שלנו עובד בפריסה ארצית ובינלאומית ועומד בקשר רציף וישיר עם כל בעלי חנויות הספרים על בסיס תמידי, מתעדכן בהזמנות ומבצע את ההפצה בצורה המיטבית ביותר.
"הכל תלוי במזל אפילו ספר שבהיכל" – אנחנו ב'עמודי שש' מאמינים שאנחנו יכולים "לדחוף" קצת את המזל, עם העבודה המקצועית, הניסיון והידע שאנחנו מביאים לתהליך ההוצאה וההפצה של היצירה שלכם.

שילוח לחו"ל

מדן ועד באר שבע, מארץ הקודש ועד ליבשת הרחוקה ביותר – הספרים שלנו מגיעים לכל נקודה יהודית בעולם - במהירות, מקצועיות, ובפריסה אדירה. כל שנותר לך זה לעדכן אותנו ברשימה המדויקת לאן הספרים צריכים להגיע, וכמה מהם לכל יעד. אנחנו נתאים ונתאם עבורך את דרך השילוח המהירה, המקצועית והטובה ביותר עבורך, ביבשה, באוויר או בים.
'עמודי שש' מתמחה בשילוח ספרים לכל נקודה יהודית בעולם. אנחנו מטפלים בכל הניירת של היצוא מול רשויות המכס בארץ ובחו"ל ומספקים מסירה אישית עד בית הלקוח בחו"ל.

למעלה