מי אנחנו

אם 'עמודי שש' היה ספר, המבוא אליו היה מותג "עימודי שי" של הרב שלמה יהודה גליק מירושלים. החל משנת תשמ"ט עת עלייתו של ר' שלמה יהודה מלונדון כשהוא הופך את הכישרון האמנותי הייחודי למקצוע, ופותח את שעריו של "עימודי שי" וכך הולך ומתפרסם שמו בכל העולם הספרותי היהודי כרב אמן בעיצוב ועימוד ספרים, כשהעבודות מגיעות לירושלים מכל קצוות תבל. לצידו של ר' שלמה יהודה גליק פועל ומנצח על המלאכה הרב דוד מאירוביץ, האמון על ניהול העסק והתפתחותו, כשהוא מנווט את הוצאת הספרים הענפה ורוכש הבנה מעמיקה, ידע וניסיון בכל שלבי ההוצאה לאור.

ר' דוד עצמו מגיע ממשפחה עם ניסיון רב והבנה מעמיקה בהוצאה לאור של ספרי קודש, סבו הרה"ח ישראל מאירוביץ ז"ל, עסק שנים רבות בבית דפוס ירושלמי והוציא לאור ספרי קודש חשובים כמו ספרי המגיד מקאזניץ זיע"א, ואף בערוב ימיו הדפיס את ספרי ברית שלום, מעשי ה', וכן ערך וכתב והוציא לאור 2 כרכים של הספרים "פרקים בתולדות ישראל". כך שהמסורת המשפחתית מעבירה בתוכה את ריח הדפוס, חדוות היצירה היהודית והבנה מעמיקה בסודות המקצוע.

’עמודי שש' הוצאה לאור, היא למעשה התפתחות הכרחית והתקדמות של העסק הקטן בירושלים. 'עמודי שש' הוקמה בשנת תשס"ב ע"י ר' דוד מאירוביץ, מתוך חזון לתת מענה אישי ומקצועי למחברי ספרים עם ליווי פרטני בכל שלבי הוצאת הספר.

תחום ההתמחות של עמודי שש, התחיל עם עימוד ספרים רבי טקסט. בתוך שנתיים בלבד עוברים תחת ידינו 60 ספרים, זה הזמן בו אנו מבינים שישנה דרישה משמעותית והגיע הזמן להתרחב ולהעניק מענה לכל תחומי הספרות היהודית. ולא רק בשלב העימוד והעיצוב אלא גם בתחום הפקות דפוס שונות ברמה גבוהה ומקצועית לכל תחומי הספרות ובעיקר הדפסת ספרי קודש, הדפסת ספרות תורנית ויצירה יהודית. כך למעשה נפתח המשרד במרכז ירושלים ומגויסים מיטב אנשי הספרות, העורכים והמפיקים, כדי לתת מענה אישי ומקצועי לביקוש ההולך וגדל.

היתרונות שלנו

אנחנו רואים בהוצאת ספרים שליחות של ממש, וזה אומר שאנחנו נטפל בכל היקף של הוצאה – 30 יחידות בודדות או 30,000 עותקים. נלווה אתכם ברמה האישית בכל שלב, תוך מתן דגש על לוח זמנים מהיר ומוקפד, שיעביר אתכם מסע מופלא מהחלום והיצירה הראשונית בכתב היד, עד לספר המהודר על מדפי חנויות הספרים.

עם מי אנחנו עובדים

הלקוחות שלנו נמנים על כל קצוות הקשת היהודית התרבותית. אנחנו מטפלים כיום בהוצאה לאור של כל סוגי הספרים, החל מספרים תורניים ועד ספרי קריאה לילדים. הלקוחות והיוצרים חוזרים אלינו שוב ושוב, בזכות השירות ובגלל האהבה שלנו לספר המודפס.

למה לבחור בנו

ארבעת היתרונות החשובים ביותר בדרך להצלחה עם היצירה שלך: אנחנו מאמינים כי כל ספר הוא היצירה היקרה ביותר למחברו. ההשקעה הרבה של המחבר והזמן היקר שהוא משקיע בו, שווים בכדי שהיציאה תהיה יצירת פאר. אנחנו נעשה הכל כדי שהספר יבלוט על המדף ויפאר את יוצרו.
• לוח זמנים מוקפד
• מדפיסים כל כמות
• הכל תחת קורת גג אחת
• איכות מושלמת

למעלה